Öne Çıkanlar verimlilik ödülü Rakoczi Müzesi Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk halk müziği konseri EİB

ÇOMÜ'de

ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Bölümü tarafından "4. Uluslararası Biyosensör Kongresi" düzenlendi.

Troia Kültür Merkezi'ndeki kongreye, ÇOMÜ Rektörlüğünü temsilen Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Levent Genç, Biyomühendislik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kemal Sezgintürk, Prof. Dr. Arzum Erdem Gürsan, Prof. Dr. Sibel Ayşıl Özkan, Prof. Dr. Jean-Louis Marty, Prof. Dr. Gerald Urban, Prof. Dr. Gustavo Rivas, Prof. Dr. Arunas Ramanavicius ile öğrenciler katıldı.

Etkinliğin açılışında konuşan Prof. Dr. Levent Genç, ÇOMÜ'de güncel, önemli bir bilimsel içeriğe ve uluslararası niteliğe sahip bu kongreye ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Kongrede, sağlık, gıda, çevre ve savunma sanayisi gibi birçok alanda sıklıkla kullanılan biyosensör teknolojilerindeki son gelişmeler sunularak teknolojik yenilikler tartışıldı.


Anahtar Kelimeler:
Çanakkale

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner198

banner76

banner181