Öne Çıkanlar Samsun Bilecik Ak Parti Tekirdağ Yangın

Sakarya'nın ürün haritası çıkarılacak

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şehrin toprağını tanıyıp ürün haritası çıkaracaklarını bildirdi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Başkan Yüce, Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Erdemir, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Sebahattin Karasakal ve yönetimini makamında ağırladı.

Nazik ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Yüce, Sakarya'nın tarım ve hayvancılık geleceği için iş birliği içerisinde çalışmanın önemine vurgu yaptı.

Yüce, tarım projelerinde gerekli hassasiyeti göstereceğini ifade ederek, "Tarımsal faaliyetlerde inşallah en kısa zamanda hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Böylesine toprağı verimli bir coğrafyada yaşadığımız için ne kadar şükretsek azdır. Şehrimizin toprağını tanıyacak, ürün haritası çıkaracağız. Daha sonra ise topraktan en verimli şekilde faydalanacak, şehrimizin, hemşehrilerimizin gelir düzeyini arttıracak adımlar atacağız. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin." değerlendirmesinde bulundu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner196

banner76

banner181