Büyükgöz TÜKOSİAD ile buluştu

TÜKOSİAD'a konuk olan Zinnur Büyükgöz, "Sanayi-Belediye iş birliği ile istihdama katkı sunacak projeler geliştireceğiz" dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Macit Zeybek, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz ve ilçe başkanı İrfan Ayar, Gebze'de TÜKOSİAD'a konuk oldu. TÜKOSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk ve iş adamlarıyla bir araya gelen heyet sivil toplum kuruluşunun faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı.

ÖNEMLİ OLAN İSTİKRAR

Programda konuşma yapan TÜKOSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk, "Bizim için önemli olan istikrar. Bunu da siyasilerimizden bekliyoruz. Üretimin başkenti olan çok özel bir şehirde yaşıyoruz. Bizimde üzerimizde sorumluluklar var. Devlet bizden oluşuyor. Bizde devletimizin gelişimine katkı sunacak organizasyon ve üretimleri sağlamalıyız" dedi.

HEDEFİ OLAN HEDEF OLUR

Programda konuşma yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, "Ülkemizin hedefleri var. 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaşmak için bu seçimler önemli. Dünyanın en büyük 5 ekonomisinden birisi olma yolunda yürüyoruz. Hedefi olan hedef oluyor. Bunu da ülkemize yapılan dış müdahalelerde çok net bir şekilde görüyoruz" ifadelerini kullandı.

KOBİLERE ÖNEM VERİYORUZ

Programda konuşma yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Macit Zeybek, "Cumhurbaşkanımız her yerde ifade ediyor. Kobilere önem veriyor onların taleplerine çözümler üretiyoruz. Ağustos ayında başlayan bir ekonomi saldırıyla karşı karşıya kaldık. Çok şükür milletimiz dirayetli duruyor. İhracatta rakamların artması sevindirici bir gelişme. Son rakamlar bizleri sevindiriyor. Daha iyi olacak" dedi.

NİTELİKLİ PERSONELLER YETİŞECEK

Programda konuşma yapan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, "Gebze'de iş insanları nitelikli personele ihtiyaç duyuyor. Biz sanayi-belediye işbirliği ile işsiz hemşerilerimizi nitelikli hale getirecek ve iş dünyasına kazandıracak proje üreterek istihdama katkı sunacağız" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181