Öne Çıkanlar Keşif arya Cankurtaranlar Samsun İddia

Matematik dâhileri ödüllendirildi

 GEBZE Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen GEKMO Matematik Olimpiyatı'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Emlak Konut Ortaokulu tarafından Gebze Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen GEKMO Matematik Olimpiyatı'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi. Törene Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gebze İlçe Milli eğitim Müdürü Şener Doğan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik öğrencileri tebrik ederek, "Organizasyonda emeği geçen herkese ve eğitime verdikleri desteklerden ötürü belediye başkanımıza teşekkür ederiz" dedi.

Gençlerin ülkenin güvencesi ve geleceğin teminatı olduğuna değinen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Gençler bizim için çok kıymetli. Onlar bizim yarınlarımız ve yarınlarımızın daha aydınlık olması için elimizden geleni yapmalıyız. Gebze Belediyesi olarak her zaman eğitimin ve eğitimcinin yanındayız. Matematik sadece fen bilimlerin de değil, insanların sosyal hayatında da oldukça önemli. Bu bağlamda dereceye giren öğrencilerimiz tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ise şöyle konuştu:
"Siz değerli gençler bizlerin yarınlarısınız. Bu ülkenin geleceği, bizlerin umudusunuz. Bu anlamda sizlerin eğitimleri çok önemli. Bu ülkenin muhasır medeniyetler seviyesine ulaştıracak olan sizlersiniz. Bunu gerçekleştirmek için de çok çalışmalısınız. Bizler sizlere güveniyoruz"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner125

banner146

banner162

banner160

banner150

banner98

banner76

banner151