Öne Çıkanlar Keşif arya Cankurtaranlar Samsun İddia

Öğrencilere karne hediyesi olarak 20 bin kitap dağıtılacak

 İZMİT'te bulunan bir kitapevi sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilere karne hediyesi olarak 20 bin kitap dağıtacak.

İzmit'te bulunan Kaşıbeyaz Kitapevi karne hediyesi olarak öğrencilere 20 bin kitap dağıtacak. Okullara bıraktıkları kartlar vasıtası ile öğrencilerin kitap alabileceklerini ifade eden kitapevi sahibi Serkan Sakin, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında 20 bin kitap dağıtıyoruz. Öğrenciler kartlarını getiriyor ve soru bankası test kitaplarını hediye ediyoruz. Kocaeli'de 15 yıldan beri hizmet veriyoruz. Böyle bir proje yürütüyoruz. Biz bu projeyi karne hediyesi olarak kararlaştırdık. Kitap dağıtımına başladık. Öğrencilerin boş zamanlarını test çözerek, soru çözerek, okuyarak geçirmeleri açısından fen bilgisi, Türkçe, matematik kitaplarını hediye ediyoruz. Bir öğrenciye 3 tane kitap hediye ediyoruz. Bu kitapların raf fiyatları 50-60 liraya geliyor. Türkiye'de de ilk olan bir şey bu 20 bin kitap dağıtmak. Kocaeli'ye hediyemiz olsun, öğrencilere hediyemiz olsun" dedi.

Serkan Sakin, 31 Ocak tarihine kadar kitap dağıtımının devam edeceğini belirterek, öğrencilerin İzmit'te bulunan 3 şubelerinden kitapları alabileceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner125

banner146

banner162

banner160

banner150

banner98

banner76

banner151