Öne Çıkanlar plastik şişe kapağı Nuri Pakdil Cengiz Göllü Cesar Grup Ümraniyespor Novgorod

Yaman, “Gölcük’te oyumuzu arttıracağız”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, SKM programları kapsamında Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte seçim çalışmalarında bulundu. Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ve parti yöneticileri tarafından karşılanan Yaman, cenazelere katılıp, taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. Ayrıca Hisareyn Karaköprü’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, seçim süreciyle ilgili sohbet etti.

BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Nokta ziyaretleri de yapan Yaman ve Sezer vatandaşlardan olumlu tepkiler alırken, Gölcük’te yapılması muhtemel projelerle ilgili de fikir alışverişinde bulundular. Yaman yaptığı açıklamada, “31 Mart seçimleri ülkemiz adına büyük önem taşıyor çünkü Başkanlık sisteminin ilk yerel seçimi olacak. Onun için en yüksek oyu alıp, bu süreçten de başarıyla ayrılmamız ülkemiz adına büyük önem taşımaktadır.

YAMAN: “13-0 SEÇİMLERİ KAZANIRIZ”

Ekonomik darbe biraz bizi etkilese de bununda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin etkin mücadelesi ile üstesinden gelmeye başladık. Emin adımlarla 2023’e giden ülkemiz bu yolda ilerlemesi için mevcut oyunun üstünde oy almalıdır. Ben bu noktada Kocaeli’nin hiçbir kentinde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Cumhur ittifakından alınan güç ile de Kocaeli’deki seçimlerin 13-0 tamamlanacağını inanıyorum” dedi.

“GÖLCÜK’Ü BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Sezer ise yaptığı açıklamada, “Gölcük için yeni dönemde önemli projelerimiz olacak. Bu noktada yoğun bir çalışmamız sürüyor. Halkın geneline hitap eden projelere imza atmak hedefinde olacağız. Beyannamemizi de yavaş yavaş belirliyoruz. İlçemizin sorunlarına vakıfız. Bugüne kadar yapılanların üstüne daha da fazlasını koymak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner198

banner76

banner181