Öne Çıkanlar bilim Göçmen teknoloji Ahmet Kırman Balıkesir

Norveçli firmanın aşı promosyonu: Türkiye!

“COVID-19'a karşı ne zaman, nerede, hangi aşı ile ve kiminle aşı olduğunuz önemli değil, Türkiye'de 4 yıldızlı otellerde konaklamalı bir haftalık Antalya-Kapadokya turu hakkınız var” sloganıyla Almanya, Avusturya ve İsviçre’de aşılanmanın özendirilmesi amaçlanıyor. 

World Visitor’un proje yöneticisi Albert Sigl, toplu bağışıklık ne kadar erken sağlanırsa herkesin korunabileceğini ve seyahat haklarının kullanılacağı günlerin geleceğini belirterek “Hükümetlerin vatandaşları aşı olmaya özendirici çalışmalarına biz de bu yolla yardımcı olmak istiyoruz. Bunun aşı olmayı özendireceğine inanıyoruz ” diyor. 

AŞI BELGESİ ŞARTI İLE BEDAVA TATİL

Turizm Gazetesi haberine göre, programdan yararlanmak için aşı belgesinin sunulması gerekiyor. Aşı olanlara bir haftalık bedava Türkiye turu, Kapadokya veya Antalya’da 4 yıldızlı otellerde çift kişilik odada kahvaltı var. 

Katılımcılar 130 Avroluk gidiş dönüş uçak biletini kendileri alıyor.

Şirketin web sayfasında bir haftalık bedava tatil programının 8. Günü bölümünde şöyle deniyor:

“Tarihi eski kenti, tipik bir Türk pazarı ve etkileyici şelalesi ile Antalya’da bir kuyumculuk merkezi, arkasında defile ve alışveriş olanaklarını sunulduğu bir deri merkezinin ziyareti var.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181