Öne Çıkanlar Alperen ocakları Yenilenebilir Enerji Raporu 2019 Hayat Boyu Öğrenme Protokolü Tekirdağ Alternatif Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ebru Taşçı Firuzbay

Erzincan'da FCL sınıfı açıldı

ERZİNCAN (İGFA) - Erzincan Beşsaray Ortaokulu'nda kurulan ve masrafları hayırseverler tarafından karşılanan FCL sınıfının açılışına Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Şube Müdürü Abdullah Şahin, hayırseverler ve davetliler katıldı. 

 Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı FCL sınıfının yapımında maddi ve manevi katkısı olan herkese teşekkür ederken, sınıfın, öğrencilere de hayırlı olmasını diledi. Açılışta, hayırseverler tarafından öğrencilere çeşitli kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı.

 Öte yandan Erzincan Haymeana Anaokulu'nda ise; Kitapların Dünyasına Yolculuk adlı eTwinning projesinin tanıtımı yapıldı. Öğrencilerin kitaplara karşı ilgilerinin artırılması ve velilere de okuma alışkanlığı kazandırılmasının amaçlandığı proje kapsamında Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, 14 Şubat Dünya Kitap Değiş Tokuş Günü münasebetiyle Valilik tarafından temin edilen kitapları öğrencilere hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181