Öne Çıkanlar bilgisayarlı kalıp ve tasarım dersleri Genel Başkan Kılıçdaroğlu patibüs İbb Duruşma

Ejder Turizm Bursa'ya geldi

BURSA (İGFA) - Ejder Turizm Bursa ve Bölgesi Tek Yetkili Satış Acenteliğini aldıklarını belirten İştur Kurucu ortağı Hüseyin İşcan, “Bugüne kadar turizme uçak ve konaklama hizmetleri veriyorduk. Bu anlaşma ile Bursalılara hem Güney Amerika, hem de Asya ülkeleri için ülkemizin önemli organizatörlerinden olan Ejder Turizm ile anlaştık” dedi.

Ejder Turizm Genel Müdür Yardımcısı Ozan Meydan, anlaşma sonrası yapmış olduğu açıklamada, “Bursalıların artık İstanbul’a gelerek tur almalarına gerek kalmadı. Pandemi nedeniyle sessiz sedasız bir kutlama yaptık. Güney Amerika ve Asya ülkeleri turları için Bursalıların bugünden itibaren emrindeyiz” diye konuştu.

Özlüce’deki Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı’ndaki yeni ofisindeki anlaşmaya Ejder Turizm Genel Müdür Yardımcısı Ozan Meydan, Operasyon Müdürü Faruk Gündoğdu, şirket çalışanlarından Gülşah Baki Köknaroğlu, Eda Sirkecibaba ile İştur kurucu ortaklarından Hüseyin İşcan, Burcu İşcan, İştur Turizm Operasyon Müdürü Hakan Sakarya ve Bilet Departmanı sorumlusu Can Ekentok katıldı.

 

 

Anahtar Kelimeler:
BursaTurizmSeyahat

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181