Arcadia Hikâyeleri' adlı çocuk animasyon çizgi dizisinde, 9-10 yaşında iki kız çocuğu öpüşmektedir.

Görmüş veya duymuş veya bilmediğiniz için okuyunca şaşırmışsınızdır.

Nerde görüyoruz bunu Netflix’te nedir Netflix Dünyanın en büyük online film ve televizyon içeriği olan portal.

Eskiden subliminal yöntemlerle yapılmaya çalışılan manipülasyon şimdilerde açık seçik ortaya konuluyor. Animasyonlarda kız çocuklarını öpüştüren Netflix, cinsel gelişimini tamamlamamış çocukların saf akıllarını bulandırmaya çalışıyor.

Netflix içeriklerinin geldiği bu nokta, Çocukları, gençleri yani, yeni nesili  hedef alan kirli bir propagandadır.

Aşırı liberal ideolojik yayın çizgisiyle bir propaganda kanalı olma yolunda ilerliyor. Her yayının siyasi ya da ideolojik bir alt metni vardır malesef, ancak Netflix’in dönüştüğü şey bundan çok farklıdır.

 “Baby.” Dizi, İtalya’nın Roma şehrinde seçkin bir lisede “fahişelik yapan” çocukları konu almakta ve normalleştirmektedir. Artık her lise dizisinde karşımıza çıkan, bitmek bilmeyen bir gay karakter ve onun sancılı açılma süreci, uyuşturucu, ırkçılık, şiddet, çarpık ilişkiler, ergen haller, aile içi çatışmalar ve,ve,……

Netflix’de biraz zaman geçirmiş, bir kaç dizi izlemiş herkes yoğun şekilde işlenen LGBT temasını fark etmektedir.

Netflix’de yapılan şey bir eşcinsel oyuncuya rol vermek değil yani ona özgürlük sunma değil, tam tersine bu ilişkileri normalleştirme çabasıdır.

Uluslararası dizi ve film izleme platformu Netflix bünyesinde eşcinsellik temalı yayınlar öylesine çirkin ve ileri boyutta ki, açıkça sapkın ilişkiler ekrana getirilirken, çocuklar bile buna alet ediliyor.

Çocukları hedef alacak derecede agresif bir ideolojik yayın politikası yürüten Netflix, konu muhafazakar kesime yönelik içerik olduğunda ise sunduğu sözde “özgürlükçü” politikalarının yanına bile yaklaşmıyor.

Sigara karşıtı bir grup olan Truth Initiative’in yayınladığı Rapora göre özellikle gençlerin izlediği dizilerin %90’ından fazlasında tütün ürünlerinin kullanıldığı, daha da vahim olanı ise son yayınlanan rapora göre bu oranın %16 arttığı belirtildi. Raporda, Netflix gösterilerinde 2016-17 yılları arasında 866 tütün ürünü örneği bulunmuş.

Özellikle Türkiye aleyhinde yaptıkları yayınlarla ve eşcinselliğin övüldüğü dizi-filmlerle, Netflix milli ve manevi değerlerimizi ayaklar altına alıyor. Her fırsatta Türkiye'ye nefret kusan Netflix'te bir yapımında Türkler aşağılandı. 13 Commandments isimli dizide Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhur başkanımız  Recep Tayyip ERDOĞAN’nın fotoğraflarını kullanılarak Türkler barbar ve katil olarak gösterildi.

Ülkemizde Youtuberların ve bu portalların yeni nesle verdiği zararları kim verebilir ki!

NEDEN BU KONUDA DENETİM YOK NEDEN?

OKUMA YOK,SORGULAMA YOK.

Yerli ve Milli dediğimiz firmanın Tv kumandasında Netflix tuşu var, ne yapmaya çalışıyor,bu firmalar buna neden destek veriyor,. Yerli ve Milli deyip aldığımız

Bu Tv firmaları evimizin içine milli ve manevi duygularımızı aşağılayan bir GÖZÜ nasıl sokar ????

Artan şiddet olaylarının, ahlaksızlıkların, duyarsızlıkların, bağımlılıkların temelinde sosyal medyanın, youtobe'un vs nin fazlasıyla etkisi var.

Biz ebeveynler olarak çocuklar için belli bir yaşa kadar tedbirimizi alabiliriz aile olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.

Ancak çocuklar sokağa çıktıklarında okula gittiklerinde yine aynı riskle karşı karşıyalar ve bu noktadan sonra devlet sorumludur.

Çocuklara zarar verecek her türlü erişimi devlet parayla satmalıdır

Engelsiz internet cinayettir…

Esen kalın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181