Öne Çıkanlar Aykut Yiğit Ortaokulu Yuvarlak Masa Söyleşileri toplum sorunları Kıbrıs Barış Harekatı kürek yarışları

Edirne'de Kız Kardeşim Projesi başlıyor

 Habitat Derneği ve Edirne Belediyesinin "Kız Kardeşim Projesi" kapsamında Edirneli kadınlara eğitim verilecek.

Edirne Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, "Türkiye'nin güçlü kadınları" parolasıyla yola çıkan Habitat Derneğinin, Edirne Belediyesiyle yaptığı işbirliğiyle "Kız Kardeşim Projesi"nin Edirne'de de başlatılacağı belirtildi.

Edirneli kadınlar için eğitim düzenleneceği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kız Kardeşim Projesi kapsamında kente gelen uzman eğitmenler Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi, Sosyal Medya Okuryazarlığı ve İnternet Güvenliği Eğitimi, İnternet Reklamcılığı Eğitimi ve Finansal Okuryazarlık Eğitimi konularında Edirneli kadınları bilgilendirecek."

Eğitimlere katılmak isteyen kadınların Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile iletişime geçmesi gerektiği belirtilen açıklamada, "Eğitimler, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Dr. Fatma Şakir Memik Kadın Merkezi Eğitim Salonu'nda 4 Aralık Salı günü saat 13.00'te Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi ile start alacak. Eğitimler; 7 Aralık Cuma saat 13.00'te Sosyal Medya Okuryazarlığı ve İnternet Güvenliği Eğitimi, 11 Aralık Salı İnternet Reklamcılığı Eğitimi ve 12 Aralık Çarşamba Finansal Okuryazarlık Eğitimi ile devam edecek." denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner125

banner146

banner98

banner76