Öne Çıkanlar kaçak balık Tekne fuarı Boat Show Tuzla Büyük Edirne Sinagogu SÜPERLİG Bilecikte ev yangını

Kocaeli DoubleTree by Hilton kapılarını açtı

Kocaeli DoubleTree by Hilton kapılarını açtı

İş adamı Dr. mühendis Murat Mustafa Satı'nın sahibi olduğu Bureau Hotel Residence projesinin lansmanı yapıldı. Proje kapsamında yükselen DoubleTree by Hilton Oteli de kapılarını açtı

 Kartepe Ataevler Mahallesi Özgürlük Caddesi’nde atılan Dr. Mühendis Murat Mustafa Satı’nın sahibi olduğu Bureau Hotel Residence projesinin lansmanı gerçekleştirildi. Proje kapsamındaki DoubleTree by Hilton Oteli'nin lobisinde gerçekleştirilen lansmana; Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Kültür Turizm Müdürü Adnan Zamburkan,  CHP eski milletvekili Hikmet Erenkaya, ASKON Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

GEÇ OLDU AMA GÜÇ OLMADI

Murat Mustafa Satı, konuşmasında "Dünya standartlarında 5 yıldızlı otelimizi tamamladığımız için çok gururluyuz. Kullanılan tüm malzemeler, önemli bir kalite kontrolden geçerek yapıldı. Hilton sayısısız otel tecrübesini bizle paylaştı. Bize göre biraz geç oldu ama güç olmadı. Özellikle bu dönemde olumsuz ekonomik tabloyu da göz önünde bulundurursak açılışımızı yapmanın gururunu yaşıyoruz. Otelimizde 166 oda var. Dünya markası Hilton'un gurur duyduğu ve parmakla göstereceği bir proje ortaya koyduk. Bu proje hem bölgemize hem ülkemize faydalı olacaktır. Hilton merkezden onay bekliyoruz. 2019'un ilk aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayacağız. Bu süreçte yanımda olan önce aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

EKONOMİK BAHANELERE RAĞMEN

Satı'nın ardından konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Murat bey, ekonomik problemleri bahane etmeden bu projeyi tamamladı. Bu yatırımı Kartepe'de yapması bizimde daha iyi hizmetler yapmamızı gerektiriyor. Bu yatırımların en önemlisi kazançlar getirmesi. Bu otelin bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

10 KATLI DEPREM GÜVENLİKLİ BÜYÜK PROJE

Toplam 43 bin metrekare inşaat alanını kapsayan dünya konaklama sektörünün önemli markası 166 odalı otel, 322 adet residence ofis ve 23 adet dünyaca ünlü yeme içme firmalarının hizmet vereceği proje turizme de katkı sunacak. Toplam 8 bin 500 metrekare alan üzerinde 10 katlı olarak projelendirilen otel, yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayacak.

LÜKS BÜRO VE OTEL

Üç katı yerin altında, 7 katı yukarıda olarak hazırlanan proje kapsamında zeminin iki katı 200 araç kapasiteli otopark olacak. 50 araçlık da açık otopark bulunuyor. Murat Mustafa Satı’nın ilimizdeki büyük projelerinden biri olan proje içinde Türk hamamı, buhar odası, sauna, masaj ve yüzme havuzu yer alıyor.

DEV BİR PROJE

Ayrıca 20, 50, 70, 100, 150, 200 ve 400 kişilik olmak üzere 7 adet çok amaçlı toplantı salonları ile hizmet verilecek. 30 metrekareden başlayıp 100 metrekareye kadar çıkan modern ofislerde ise akıllı bina teknolojisi uygulanıyor. 4 asansör, her katta servis asansörleri, resepsiyon, posta dağıtım hizmeti, santral çağrı hizmetleri, yüksek deprem güvenliği olan bina hizmeti yer alıyor.

Murat Mustafa Satı, eşi Hamiyet Satı, çocukları Ömer Satı ve Çağla İrem Satı ile birlikte.

1 / 13 
 

Furkan Saylam, Latif Satı, Hülya Satı

2 / 13 
 

Gamze Tiren, Betül Emren, Arzu Şengöz, Fransiska Özmen, Satış Müdürü Melis Gürdal, Merve Selvi, İnsan Kaynakları Müdürü Ömür Bircan, Genel Müdür Selçuk Kazan, Satış Müdürü Tuğba Özdemir, Şenay Erdoğan, Tolga Tiren


3 / 13 
 

4 / 13 
 


5 / 13 
 

6 / 13 
 

7 / 13 
 

8 / 13 
 

9 / 13 
 

10 / 13 
 

11 / 13 
 

Semra İn, Arzu Şengöz, Tuğba Özdemir, Taner Ordu

12 / 13 
 

13 / 13 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner188

banner146

banner182

banner187

banner76

banner181