Öne Çıkanlar Bursa Sakarya Futbol ziyaret operasyon

Muzaffer Ercan, İYİ Parti Milletvekili adaylarını ağırladı

Muzaffer Ercan, İYİ Parti Milletvekili adaylarını ağırladı

Gebze’nin tanınan simalarından olan ERCAN MEDYA KURUMLARININ yönetim kurulu üyesi Gazeteci Muzaffer Ercan bugün İyi Parti heyetini ağırladı.

İyi Partinin Kocaeli Milletvekili adayları Ali Türkşen , Prof.Dr. Harun Demirkaya,Alperen Bircanoğlu ve beraberindeki İyi Parti heyetini Kocaeli Öncü Gazetesinde ağırlayan Muzaffer Ercan adayların çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Beraberinde İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur,Yönetim kurulu üyeleri Musa Kargıoğlu, Önder Kılıçaslan ve İYİ Parti Milletvekili adayları Ali Türkşen, Prof.Dr.Harun Demirkaya, Alperen Bircanoğlu ve Milletvekili aday adayı Mimar Özhan aşkın Öztürk’ü misafir eden Muzaffer Ercan adaylara başarılar diledi.

ADAYLAR ÇOK ÖZEL İNSANLAR

İYİ Partinin milletvekili adaylarının bütün Türkiye tarafından tanından çok özel insanlar olduğunu belirten Muzaffer Ercan “Kendilerine başarılar diliyorum, adayımız Prof.Dr. Harun Demirkaya’nın bütün Kocaeli tarafından nasıl sevildiğini çok yakından biliyorum, Ali Türkşen’i ise anlatmaya gerek yok, Kahramanımızı bütün Türkiye tanıyor, kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum, Türkiye’nin kendilerine ihtiyacı var” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner125

banner146

banner162

banner160

banner150

banner98

banner76

banner151