“Rantçı değil halkçı belediye olacak”

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun saha çalışmalarına devam ediyor. Oldukça yoğun tempoda çalışan Dursun, son olarak Sivas Zara Yıkılgan Köyü Derneğinde kahvaltı programına konuk oldu.

BİRLİKTE KAHVALTI YAPTILAR

Millet ittifakı adayı Recep Dursun sabah akşam seçim çalışmaları kapsamında ter döküyor. Yoğun tempoda çalışan Dursun, son olarak Sivas Zara Yıkılgan Köyü Derneğinde kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya geldi. Programa CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve Millet ittifakı Gebze Belediye Meclis Üyesi Adayları katıldı. Kalabalık geçen sabah kahvaltısına vatandaşlar ilgi gösterirken merak ettikleri soruları da sordular.

ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, “Hepimiz bir yerlerden geldik. Gebze’yi evimiz yaptık. Sizler için bir yola çıktım. Size şeffaf bir belediyecilik anlayışı vaat ediyorum. Belediyeyi beraber yönetelim diyorum. Çocuklarımızın gelecek güzel günleri adına destek istiyorum. Rantçı değil halkçı belediyecilik anlayışı ile Gebze’yi yöneteceğiz. Kaynaklarını vatandaşına hizmet için kullanan bir felsefe ile kazanacağız.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner214

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181