Öne Çıkanlar 3 tır insani yardım malzemesi Şahin Cılız milli eğitim Balıkesir Tabip Odası Bursa

Kilis'te basın mensuplarına Olea'dan maske desteği

KİLİS (İGFA) - Geçtiğimiz günlerde Olea Otel Genel Müdürlüğü görevine başlayan Hüseyin Aslan, Kilis’te görev yapan basın mensuplarına maske desteğinde bulundu.

Bir şehrin gözü, kulağı ve dili olan basın mensuplarına küçük bir destek vermek istediklerini belirten Hüseyin Aslan, “Ben bugüne kadar görev yaptığım şehirlerde ilk olarak basın mensupları ile tanıştım ve onlarla güzel dostluklar kurdum. Basın bir şehrin dinamiğidir. Artık hayatımızın bir parçası olan maskeyi, basın mensuplarımıza dağıtma kararı aldık. Bu sebeple Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar ile irtibata geçerek, maskelerimizi teslim ettik” ifadesini kullandı.

Pandemi sürecinin başladığı günden bu yana Kilis’te görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarının sağlığı için bir çok destekte bulunduklarını söyleyen Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar ise, “Bugüne kadar basın mensubu arkadaşlarımıza maske başta olmak üzere bir çok hijyen paketi çeşitli kurum ve kuruluşlardan temin edip, dağıtımını sağladık. Son olarak Olea Otel’in verdiği maskeleri Kilis’te görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarına dağıtımı yaptık" dedi. Başkan Çağlar, kendlierine maske desteği veren Olea Otel Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Pamukçuoğlu’na ve Genel Müdür Hüseyin Aslan’a teşekkür etti.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner76

banner181