Öne Çıkanlar Mürefte Mahallesi Uluslararası Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası P2 Royal Blue petrol fiyatı Vakıf Katım

Adnan Pala, Derince'de gövde gösterisi yaptı

Derince Belediye Başkan aday adayları arasında en kuvvetli isimler içerisinde bulunan Adnan Pala bugün AK Parti Derince İlçe Teşkilatına gelerek başvurusunu yaptı.

Başvurusunu yaptıktan sonra açıklamalarda bulunan Pala, “Aday adaylığı Müracaatıma katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Derince Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Derince'miz için, Derinceli hemşerilerimiz ve bizler için hayırlı olmasını temenni ederim. Amacımız AK Parti Ailesi olarak Derince'mize hizmet etmektir. Bunun bir hizmet yarışı olduğunun bilincinde olup bu yarışta tüm Aday Adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Biz biriz, beraberiz, hep beraber Derince, Kocaeli ve birlikte Türkiye’yiz” ifadelerini kullandı.

ADNAN PALA KİMDİR?

İzmit Belediye Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Pala İlköğretim ve Lise tahsilini Derince de tamamladı. 1991 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Harita-Kadastro M.Y.O nu bitirdi. Aynı zamanda İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 1991 yılında özel bir firmada çalışma hayatına başladı. 1995 yılından itibaren Derince Belediyesinde Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde çalıştı. Daha sonra Başkan Yardımcısı olarak görevine devam ederken, 2014 yılında İzmit Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Evli ve üç çocuk babasıdır.


Anahtar Kelimeler:
Adnan Pala

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner196

banner76

banner181