Öne Çıkanlar Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz mahsur kalan hazırlıkları Chatham House - Koç Holding Yuvarlak Masa Toplantısı yeni mezun
banner245

AK Parti Bursa'dan üç ilçedeki değişikliğe 'görev' yorumu

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Mudanya, Kestel ve Harmancık ilçelerindeki görev değişikliği kararı sonrasında yaptığı yazılı açıklamada görevlerini makam mevki sevdası ile değil Türkiye’ye ve aziz millete hizmet aşkıyla sürdürdüklerini vurguladı. BURSA (İGFA) - AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Türkiye’yi bölgesinde lider ve dünya çapında söz sahibi bir ülke konumuna taşıyan partinin siyasetin makam ve statü değil, görev ve sorumluluk demek olduğunu vurgulayarak yazılı açıklama yaptı.

Başkan Gürkan yaptığı açıklamada, "Bizim gözümüzde tüm makamlar, tüm unvanlar geçicidir, dünyevidir” dedi. AK Parti’yi geçmişin kalıplarıyla tanımlamaya çalışanların kavgayı, çıkar çatışmasını siyasetlerinin merkezine yerleştirenlerin teşkilatlar arasındaki sevgi, muhabbet ve sarsılmaz bağı anlayamayacaklarını belirten Gürkan, "Bizler siyaseti milletimize hizmet vesilesi olarak görür, zamanı geldiğinde de bayrağı daha ileriye taşınması için bir kardeşimize devrederiz. Hafta sonu itibariyle Genel Merkezimizin takdiriyle Bursa’da 3 ilçemiz için böyle bir karar alındı. Mudanya, Kestel ve Harmancık ilçelerimizde bir bayrak değişimi gerçekleşecek. Şahsım ve teşkilatım adına  Mudanya İlçe Başkanımız Sayın İnci Söğütlü’ye, Kestel İlçe Başkanımız Sayın Sinan Aktaş’a, Harmancık İlçe Başkanımız Sayın Yakup Bayram’a ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar göstermiş oldukları emekleri için her birini yürekten kutluyorum" dedi.

Gürkan, AK Parti teşkilatlarının sürekli güncellenen, aktif teşkilat kadrolarıyla gücüne güç katmaya devam ederek 2023, 2053, 2071 hedeflerine ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ diyerek yol aldıklarını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181