banner230
Öne Çıkanlar Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Petlas Motorsport okul güzelleştirme Yenice
banner231

Aydın'ın CHP'li Vekili Tezcan'dan Didim ziyareti

D. Temel YURDAER (DİDİM A HABER)

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ilk ziyaretini CHP İlçe Başkanlğı'na yaptı. Burada partililerle bir araya gelen Tezcan, hükümetin tutarsız ve yandaşçı yöneticilik anlayışına değinerek vatandaşların ağır ekonomik yoksulluğun altında ezilerek dayanma gücünün kalmadığını söyledi.

"Ülkemizde işsizlik aldı başını gidiyor" diyen Tezcan, "Sanayici üretemez durumda, İşçi işten çıkarılıyor. Emeklisi çalışanı açlık sınırının altında hayat mücadelesi veriyor. Dolar, Avro aldı başını gidiyor.Merkez Bankası'nın başkanı rutin aralıklarla sık sık değiştiriliyor. Damadın bir türlü nereye harcandığını açıklayamadığı 158 milyon dolar ile ilgili üstünün kapatılmaya çalışıldığı, Kısacası neresinden tutarsanız elinizde kalan bir hükümet. Halkımız ilk seçimlerde bunları sandığa gömecektir. Biz CHP olarak kadrolarımızla hazırız. İktidara geldiğimizde ülkeyi en kısa zamanda içerisinde bulunduğu bu zorluklardan refaha çıkarıp, bu günkü kötü yönetimden halk adına hesap soracağız" dedi.

BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'A ZİYARET

Daha sonra Didim Belediyesi'ne geçerek Belediye Başkanı A. Deniz Atabay'ı makamında ziyaret eden Milletvekili Tezcan, "Başkan Atabay'ın Didim'de rantiyecilere bütün kapıları kapattığı, rant peşinde koşanlara kapıları nasıl kapattığını sadece ben değil tüm Aydın ve Türkiye biliyor" dedi.

Daha sonra belediye hizmet binasından ayrılan Tezcan ve ekibi, pazar yerini ziyaret ederek burada da pazarcı esnafın sorunlarını ve isteklerini dinleyerek notlar aldı.

Anahtar Kelimeler:
DidimCHPZiyaretMilletvekili

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181