Öne Çıkanlar Düşük Karbon Kahramanı Ödülü Necmeddin Kuyucu Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı Hamas İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası

Mahir Ünal’dan muhalefete eleştiri

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)Bayramlaşma programında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av.Fırat Görgel, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi selamlama konuşması yaptılar.

"Bir millet düşünün ki, gece tankların mermilerin önüne çıplak elleriyle siper etsin, devletine sahip çıksın. Sabahleyin elini yüzünü yıkayıp hiç birşey olmamış gibi işine gitsin. Bir devlet düşünün 15 Temmuz gibi bir olaydan 2.5 ay sonra Fırat Kalkanı gibi operasyon yapsın ve teröristleri darmadağın etsin" diyen Mahir Ünal konuşmasına şöyle devam etti: "Bir muhalefet düşünün çocuklarımız bir gün sonra üniversite sınavına girecekken çocuklarımızın moralini bozdular, Katarlı öğrenciler yalanını ortaya attılar, yalanları ayyuka çıkınca da özür dilediler mi? Dilemediler. Onlarda utanma duygusu yok. Ellerinde yapım değil yıkım listesi olanlara fırsat vermedik ve asla da vermeyeceğiz.

" BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE İLÇE BAŞKANIMIZ UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORLAR "

Ben burdan Afşin Belediye Başkanımıza ve İlçe başkanımıza teşekkür ediyorum, muhteşem bir uyum içinde çalışıyorlar. Ben bunu hep söyledim söyleyeceğim. İnşallah bundan sonra da bundan öncekiler gibi el ele verip yeniden bir destan yazacağız.

Afşin'imizi bir an bile olsa aklımızdan çıkarmıyoruz. Afşin Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız sağolsun hep projeleriyle geliyorlar. Biz de kaynağını buluyoruz ve yeni yeni projelere imza atıyoruz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181