Öne Çıkanlar bilim teknoloji Göçmen Ahmet Kırman Balıkesir

Manisa’da süs havuzunun görüntü kirliliği giderildi

MANİSA (İGFA) - Manisa'da kent estetiğine yönelik çalışmalara ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, il merkezinde yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki süs havuzunun boyasını yeniledi.

Hava şartlarından dolayı yıpranan boyayı yenileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmanın yanında süs havuzu etrafında bulunan bitki ve çiçeklerin de bakımlarını yaparak, meydana yeni ve güzel bir görünüm kazandırdı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla şehir merkezinde bulunan ve adeta Manisa’nın sembollerinden biri olan süs havuzunda başlattıkları yenileme çalışmasını tamamladıklarını belirten Kent Estetiği Hakan Göktaş, yapılan çalışmaların vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını belirterek, “İl genelinde şehrimizin sembolü olan parkların, havuzların ve benzeri alanların bakımlarını, temizliğini ve onarımlarını yapmayı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza daha güzel bir Manisa oluşturmak üzere çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181