Öne Çıkanlar Demirciler Mahallesi zeytinyağı emre andız dolandırıcı diyanet İşleri başkanlığı

Marmarabirlik Mudanya Kooperatifi'nde kan değişimi
BURSA (İGFA) - Marmarabirlik'e bağlı 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi'nde 9 yılı başkanlık olmak üzere 12 yıldır yönetimde bulunan Ali Yıldız, üst birlikten gelen davet üzerine kooperatifteki görevinden ayrıldı. Mudanya Kooperatifi'nde 7 yıldan bu yana Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan Tirilyeli Cüneyt Soylu, Kooperatif Başkanı oldu. Yıldız'ın istifasıyla birlikte yedeklerden Ahmetbey Muhtarı Süleyman Yavuz yönetime girdi. Yeni oluşumda Kooperatif Başkanvekili Hasan Ferik'in ise görevi değişmedi.

"GÖZÜMÜZ ARKADA DEĞİL"

Marmarabirlik Genel Başkanvekili Şevket Karagöz'ün vefatıyla üst birlikten gelen davet üzerine Mudanya Kooperatifi'ndeki başkanlık görevini bıraktığını açıklayan Ali Yıldız, "Gözümüz arkada değil. Cüneyt Soylu kardeşimiz, çalışmaları ve ekip içindeki uyumlu davranışlarıyla kurumu ve camiayı daha ileriye götürecektir. Ekip lideri olarak bende bundan sonra daha büyük görevlerle değerli ortaklarımıza hizmet etmeyi sürdüreceğim" dedi.

"MUDANYA'NIN ZEYTİNCİ ÇOCUKLARI..."

Mudanya 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cüneyt Soylu ise, aynı zamanda Mudanya delegesi olan Birlik Başkanvekili Şevket Karagöz'ü rahmetle andıklarını belirterek, Mudanya'nın zeytinci çocukları olarak üreticinin hizmetkarı olmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Soylu, bugün başlayan ve 15 Ekim'e kadar sürecek olan yeni zeytin alım kampanyasına ilişkin rekolte beyanı konusunda da üretici ortaklara 'gerçek' beyan çağrısında bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181