Öne Çıkanlar bilim teknoloji Nilüfer Belediyespor Samsun kaza

Memduh Büyükkılıç STK'ları ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindeki heyet ile Gönüllü Kültür Kuruluşları Şube Başkanı Ahmet Taş’ı makamında kabul etti.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ilk olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Başkan Yardımcısı Şuayip Moğolkoç, Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz ve beraberindeki heyet ile görüştü.

Başkan Büyükkılıç, Türkiye genelinde 17 bin üyesi, 46 şubesi ve 38 temsilciliği bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’nin tüm kıymetli üyelerine selam ve sevgilerini iletti.  Büyükkılıç, bir kez daha aziz şehitleri rahmetle anarak, “Şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi tekrardan saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyorum. Hayatta olan gazilerimize ve şehit yakınlarına Cenab-ı Allah'tan hayırlı, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

“SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZ”

Ardından Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı Ahmet Taş’ı kabul eden Başkan Büyükkılıç, Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği ve dayanışma içerisindeki olduklarını ifade  etti.  Ziyarette, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yönetimlerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükkılıç, çalışmalarında kolaylıklar diledi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181