Öne Çıkanlar Duygun Erol Barkana RECEXPO 2018 Numan Kurtulmuş Hayırsever Edremit

Mustafa Ercan:“ Eğitim ve siz gençler her zaman önceliğimizdir.

Ermaş Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Muğla Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi 2023-2024 Yılı Eğitim Öğretim Yılı açılış konuşmasında duygu ve başarı dileklerini paylaştı. Ula kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan, Ula İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yiğit, Okul Müdürü İsa Turan, okul idarecileri ve velilerin katıldığı törende konuşan Ercan, eğitime verdikleri desteğin kendileri için çok önemli ve değerli olduğunu söyledi.

Mustafa Ercan: Kendinizi her zaman bu okulun bir parçası olarak görün Her birinizin güzel işlere imza atacağınıza inancımız tamdır. H. Ercan’ın okuyan, düşünen insanlara karşı sevgisi ve saygısı vardı

Ercan; “Ermaş Madencilik olarak eğitim camiasını desteklemeyi ve ülkemizin geleceğine yatırım yapmayı her şeyin üstünde tutuyoruz. Topluma faydalı projelerde yer almaya özen gösteriyor; eğitime, sanata, bilime ve sosyal sorumluluk faaliyetlerine katkı sağlamayı görev biliyoruz. Rahmetle andığımız sevgili babamız Hüseyin Ercan’ın okuyan, düşünen insanlara karşı büyük sevgisi ve saygısı vardı. Maddi ve manevi kalkınmanın ancak eğitim ve öğretimle sağlanabileceğine inanırdı. Bizler de Hüseyin Ercan’dan bizlere miras kalan bu anlayışı sahiplenmeye ve kendisinin ismini yaşatan okulumuzun, sizin gibi daha nice öğrencimizi geleceğe hazırlaması için her zaman sorumluluk üstlenmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Tören, okul idareci ve öğrencilerinin 11 Eylül 2012’de ebediyete intikal eden Hüseyin Ercan anısına dökülen lokma ve öğrencilerin kabrini ziyareti ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner266

banner263