Öne Çıkanlar Sünnet 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Adana Cumhuriyet Başsavcılığı IBSA Erdinç Başaran
banner246

Bursalı Aquila'dan AERO 2022'de gövde gösterisi

Almanya Friedrichshafen’de uluslararası genel havacılığın öncü fuarı olan AERO 2022, 27-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bursa'da üretilen Aquila da bu fuarda gövde gösterisi yapıyor.BURSA (İGFA) - Genel havacılık için Avrupa'nın önde gelen fuarı, AERO sektördeki ana karar vericileri, kanaat önderlerini ve binlerce havacılık meraklısını Friedrichshafen’da buluşturuyor.

Fuarda Celal Gökçen’in 2015’de Almanya’da satın aldığı ve 1995’de kurulan Aquila Uluslararası Havacılık şirketinin ürettiği yeni uçak modellerinin yanında,
Aquila’nın dört kişilik modelinin prototipi de ilk kez sergileniyor.

İngiliz Hava Kuvvetleri pilotları başta olmak üzere eğitim için pilotlar tarafından tercih edilen, 450 metre mesafede hem kalkış hem de iniş yapabilen AQUILA,
ABD, AB ve Avusturalya’da kabul gören sertifikasyon yetkilerine sahip.

Dünyanın ilk zeplinini üreten ve Almanya’nın zeplin şehri olarak da bilinen Friedrichshafen'deki fuar AERO, 27-30 Nisan tarihleri ​​arasında 4 gün sürecek.

Bursa'da üretilen Aquila da fuarda yerini alacak. Aquila Yönetim Kurulu Başkanı Celal Gökçen, AERO 2022'de Aquila'nın 4 kişilik modelinin prototipinin ilk kez sergilendiğini dile getirdi,.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208