Öne Çıkanlar Balıkesir polis teknoloji EDİRNE bilim
banner246

Ardahan Konfederasyonundan Türkiye’de bir ilk:  Hemşeri Mekan Projesi

Uluslararası Akreditasyon Genel Merkezi Genel Başkanı Fatih Sinan Yılmaz tarafından dünyada 172 ülkede tescillenen ödüllü ve patanetli "Hemşeri Mekan  Projesi" ile tüm Türkiye'deki ve Dünyada ki Ardahanlıları meslek guruplarına ve ihtiyaçlarına göre birbiriyle buluşmasını,  Ardahanlıların Birlik ve beraberliğini dayanaşmasını sağlayacak.  "Hemşehri Mekan Projesi'nin" gelirleri tamamen şeffaf ve dijital bir platformda görülebilecek,  projenin gelirleri şehit ve gazi yakınlarına, eğitimini sürdüren öğrencilere, ihtiyaç sahibi ailelere, sanat spor ve kültür projelerini desteklemek için kullanılacak. 

SESLENDİRME BEDİRHAN GÖKÇE'DEN
Hemşehri Mekan Projesi'nin tanıtımı; sesi ve yorumuyla gönüllerde  yer edinmiş Ardahanlı sanatçı Bedirhan Gökçe tarafından seslendirildi.
Ardahan Konfederasyon Genel Başkanı Sami Atıcı "Projenin her yönüyle hemşehrilerimizin dayanışmasını ve kalkınmasını sağlamakla beraber, gelirlerinin ihtiyaç sahipleriyle buluşturulması bakımından da büyük bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirterek bütün hemşehrilerimizi,  Hemşeri Mekan Projesi'ne katılmaya davet ediyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Sami Atıcı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208

banner258