Öne Çıkanlar Basketbol operasyon ziyaret Bademli kumar baskını
banner246

Bursa'da 'Yarına Şans Ver'ecekler

Bursa'da sağlık, eğitim ve spor alanlarında ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek amacıyla kurulan Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), gerçekleşen genel kurulla birlikte Emire Cantürk Eren önderliğinde çalışmalarına başladı.BURSA (İGFA) - “Yarına Şans Vermek İçin Zaman Yok” sloganıyla kurulan YASAV, Bursa'dan başlatacağı iyilik hareketiyle ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi yardımlarda bulunmanın yanı sıra yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamayı amaçladı.

Kurucu Başkan Emire Cantürk Eren önderliğinde 35 kurucu üyesiyle hayata geçen YASAV, ilk genel kurulunu Hilton Otel'de gerçekleştirdi.

Genel kurulda başkanlık ünvanını resmi olarak alan Eren, ardından üyeleriyle Hilton Otel'deki iftarda buluştu.

Sağlık, eğitim ve spor alanında hizmet verecek olan kulüp üyelerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılacağını belirten Eren, 'Birlikteliği sağlamak, üyelerin sosyal açıdan yardımlaşmalarını ve dayanışmalarını teşvik etmek, insan hayvan fark gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak için çalışmalarımıza hızla başladık' dedi.

YASAV'ı kamuoyuna daha iyi anlatmak amacıyla 11 Mayıs'ta Podyum Davet'te geniş kapsamlı bir lansmana hazırlandıklarını belirten Eren, iddialı projelerini de ilk kez burada açıklayacaklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208