Öne Çıkanlar Yalova Ak Parti Melih Tavukçuoğlu Otokar çocuğa istismar

'Hurdacının Kızı' 16 Eylül'de vizyonda

Afri Yapım'ın adına ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin yapımcılığını üstlendiği “Dokunma Hurdacının Kızı" adlı dram tarzındaki sinema filmi 16 Eylül'de vizyona girmeye hazırlanıyor.İSTANBUL (İGFA) - Türkiye'nin önemli isimleri Ferhat Göçer, Metin Şentürk, Faruk Sofuoğlu ve usta oyuncu Erkan Petekkaya da projeye destek olmak için birlikte kamera karşısına geçtiler. 

Usta yönetmen Hakan Gürtop tarafından yaklaşık 2 haftalık bir zamanda çekimler tamamlanan “Dokunma Hurdacının Kızı" adlı dram tarzındaki sinema filminin afiş tasarımı da tamamlandı.

Hüzün mevsimi olarak kabul edilen sonbahar da vizyona girecek olan acı dolu hikayesiyle çocuk tacizine dikkat çeken sinema filminin yapımcısı Afrikalı Ali, "Bizim yaramızı kanatan bir konuyu gündeme taşıyıp hassasiyet için bu filmi çektik para kazanmak için çekilmiş bir film değildir. Duygularımızı hassasiyetimizi beyaz perdeye taşıdık" dedi.

Gerçek bir hikayenin senaryolaştırıldığı “DOKUNMA HURDACININ KIZI” dramın en üst seviyede yaşandığı hüzün mevsimin özel yapımı olarak nitelendiriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner266

banner263