banner259
Öne Çıkanlar teknoloji bilim Lavanta Bilgi Dehmen ahsen Okyar
banner246

Migros, Türk Kızılay ile sofra kuruyor

Ramazan ayının bereketini tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla Türk Kızılay iş birliği yaparak toplumsal dayanışmaya destek olan Migros Sanal Market, "Ramazan iftar yemeği destek paketi" seçeneği ekledi.İSTANBUL (İGFA) - Migros, Ramazan boyunca Sanal Market üzerinden sunulan iftarlık sıcak yemek desteği ile Türkiye çapında binlerce ailenin sofrasına mutluluk ve bereket taşıyor.

Migros, yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü Ramazan ayında Türk Kızılay ile birlikte yeni bir iş birliğine imza atıyor. Ramazan’da “Bir sofra da sen kur” diyen Migros, Kızılay ile birlikte yürüttüğü Ramazan kolisi ve İyilik Kartları bağışlarına ek olarak iftarlık yemek desteği projesini başlattı. Ramazan’ın bereketi ve paylaşmanın mutluluğunu Migros Sanal Market’e taşıyan Migros, “Ramazan iftar yemeği destek paketi” hizmeti ile ihtiyaç sahipleri ve onlara destek olmak isteyenleri buluşturuyor.

Migros Sanal Market üzerinden verilen tüm “Ramazan iftar yemeği destek paketi” siparişleri günlük olarak alınıyor ve siparişlerin toplamı kadar hazırlanan yemekler, Kızılay tarafından belirlenen noktalarda ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208

banner258