banner259
Öne Çıkanlar bilim teknoloji Lavanta Bilgi Dehmen ahsen Okyar
banner246

Bursa Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu iftarda buluştu

Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu üyeleri Gemlik Kaymakamı Hasan Göç’ün de katıldığı iftarda bir araya geldi.Tarık ŞEKER/ Gemlik BASIN- Gemlik’te faaliyet gösteren 20 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelmesiyle oluşan Gemlik Gönüllü Kuruluşlar Platformu aylık toplantısını iftar yemeğinde buluşarak gerçekleştirdi. İftar buluşmasına Gemlik Kaymakamı Hasan Göç de eşlik etti.

Samimi bir havada geçen iftar buluşmasına İlim Yayma Cemiyeti Temsilcisi Zekeriya Çakır, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Halil Gemici, iHH Temsilcisi Hasan Subaşı, Gemlik İmam Hatipliler Derneği Başkanı Halil Köse, Anadolu Gençlik Derneği Temsilcisi Aziz Güler, Buhara Kültür ve Dayanışma Derneği Temsilcisi Alaattin Öztürk, Umut Kervanı Temsilcisi Ahmet Aytekin, Gaye Derneği Temsilcisi Ertuğrul Aytaç, Semerkand Dergisi adına Ceyhan Yağcı, Mostar Dergisi adına Hüseyin Görücü, Zeytin Dalı Derneği adına Yusuf Demir ve Peygamber Sevdalıları Vakfı adına Sinan Kızılaltun katıldı.

İftar yemeği sonrası Gedelek köyüne geçen kaymakam Hasan Göç ve platform üyeleri teravih namazı öncesi ve sonrasında köy kahvesinde köy muhtarı Mehmet Dönmez ve köylülerle birlikte çay içip sohbette bulundular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208

banner258