Öne Çıkanlar bilim teknoloji cinayet İnegöl Göçmen
banner246

Bursa PERDER üyeleri iftarda buluştu

Bursa PERDER’in geleneksel iftarı, perakende sektörü temsilcileri ile zabıta müdürlerini aynı sofrada bir araya getirdi. Buluşmada, halkın uygun koşullarda sağlıklı alışveriş yapması için yerel marketlerle zabıta teşkilatının aynı yolda çalıştığı mesajı verildi.BURSA (İGFA) - Bursa Perakendeciler Derneği (Bursa PERDER) Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Kılıç’ın ev sahipliğinde, Yusuf Çelik Et Kuzu Döner Restoran’da gerçekleştirilen Bursa PERDER’in geleneksel iftar organizasyonuna dernek üyelerinin yanı sıra Bursa Büyükşehir, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve Kestel Belediyesi Zabıta Müdürleri ve Müdür Yardımcıları katıldı.

Ramazan ayında birlik-beraberliğin daha da önem kazandığını belirten Bursa PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Kılıç, Ramazanda kent ekonomisinin önemli aktörleri olan dernek üyelerini zabıta müdürleri ve müdür yardımcıları ile aynı sofrada bir araya getirmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Kente ve ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı yolda yürüdüğümüz Zabıta teşkilatını da çok önemsediklerini kaydeden Başkan Kılıç, "Dün olduğu gibi bugün de, yarın da ortak paydada buluşarak halkımıza kaliteli hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Ekonomik gelişmeler nedeniyle perakende sektöründe değişimler gerçekleştiğini de belirten Haşim Kılıç, “Tüm dünyada yaşanan ekonomik sorunlar ve hammadde maliyetleri, diğer sektörlerde olduğu gibi bizi de etkiledi. Müşterilerimizle birebir ve sürekli iletişimde olduğumuz sektörümüzde, tüm sıkıntılara rağmen her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu kapsamda devletimizin belirlediği stratejiler doğrultusunda, halkın faydasına olacak şekilde, ihtiyaçları karşılayan ve değişimlere ayak uyduran konumda durmayı sürdüreceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208

banner258