Öne Çıkanlar Yelken Gelibolu yaralı hata bilim
banner246

İzmir Karabağlar'da çocuklara 'özgür' merkez

İzmir'in Karabağlar ilçesinde yerel belediye Özgür Semt Merkezi tamamen yenilerek, çocuklara ve ailelerine hizmet verecek hale getiriyor. Çalışmalar tamamlandığında burada, çocukların kişisel gelişimlerinin desteklenmesi ve güçlendirilmesi amacıyla ücretsiz olarak özel programlar uygulanacak.İZMİR (İGFA) - Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çocuklara hizmet verecek Özgür Semt Merkezi'nde düzenleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, binadaki fiziki çalışmaları yerinde denetledi.

Çocukların yoğun olarak kullanacağı binada özellikle güvenlik ve hijyen önlemlerinin alınmasını isteyen Başkan Selvitopu, “Dar gelirli ailelerimizin yoğun olarak bulunduğu bu bölgede, çocuklarımız için önemli bir ihtiyaca yanıt vermiş olacağız. Onların kişisel gelişimlerine katkı koyarken, anne ve babalarına yönelik de çeşitli eğitim programları düzenleyeceğiz. Toplum yararına çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

2 AYRI SINIF AÇILACAK

Özgür Çocuk Evi, hafta içi her gün sabah grubu 09.00-12.00, öğlen grubu 13.30-16.30 saatleri arası olmak üzere 36-60 ay yaş grubuna hizmet verecek.

Çocuk Evi'nde, bu gruptaki çocukların gelişimlerini destekleyici ve güçlendirici eğitim programı uygulanacak. 36-48 ay ve 48-60 ay yaş gruplarına yönelik 2 ayrı sınıf açılacak.

Hizmetler ücretsiz olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208

banner258