Öne Çıkanlar Tekirdağ İnşaat şantiyesi İzmir Fatma Durmaz TOKKDER

Bahçeli: “FETÖ elebaşısı da kafasına çuval geçirip Türkiye’ye getirilmeli”

ANKARA (İGFA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Son günlerde Cumhur İttifakı'nı hedef alan alçak kampanyalara tamamen kulaklarının tıkalı olduğunu belirten Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın dünden daha güçlü şekilde ayakta olduğunu söyledi.

"15 TEMMUZ'UN SİS BULUTLARI HENÜZ DAĞILMAMIŞTIR"

15 Temmuz'un Türkiye için eşik ve dönüm noktası olduğunu belirten Bahçeli, "Bizim bizden başka dostumuz yoktur. 15 Temmuz darbe teşebbüsüne batılı ülkeler kesin bir tepki koyamamışlardır. Cinayet şebekelerini doğduklarına pişman edeceğiz. 15 Temmuz'un sis bulutları henüz dağılmamıştır" dedi.

''GÜLEN DERDEST EDİLİP TÜRKİYE'YE GETİRİLMELİDİR''

"İmralı canisi nasıl başına çuval geçirilip Türkiye'ye getirilmişse teröristbaşı Gülen de aynı şekilde derdest edilip Türkiye'ye getirilmelidir" diyen Bahçeli, "ABD, Gülen'i derhal iade etmelidir. Terör inleri dağıtılmadıkça, teröristbaşı Gülen ve çetesi adalet önünde hesap vermedikçe Türk milleti rahat bir nefes alamayacaktır" diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU'NA SESLENDİ

Konuşmasında CHP'ye de yüklenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kılıçdaroğlu yalan ve iftira kampanyasına her gün yenisini eklemektedir. Kılıçdaroğlu sana sesleniyorum; iddialarınla ilgili bir bildiğin var da açıklamıyorsan namerdin ağa babasısın" dedi.

Erken seçim söylemlerine de yanıt veren MHP lideri Bahçeli, "Erken seçim iddiaları Türkiye düşmanlarının dayatmasıdır. Oyun içinde oyun vardır. Demokrasi paravanı altında Türkiye'nin sırtını yere getirme stratejisi kontrollü şekilde ilerletilmektedir. Bu milletin yürüyüşünü durduramayacaklardır. Cumhur İttifakı kaledir. Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2023 Haziran ayında yapılacaktır. 2023 yılında güzel ülke Türkiye'ye ulaşacağız ve zırh olacağız" diye konuştu.

https://twitter.com/MHP_Bilgi/status/1414849919748386817

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181