banner230
Öne Çıkanlar Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul güzelleştirme Petlas Motorsport Yenice
banner231

Başkan Gürkan: "Hizmet destanları yazıyoruz"

MALATYA (İGFA)- 22. Dönem AK Parti Adana Milletvekili Recep Garip, Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Malatya’nın bereketli toprağından kültür, sanat, edebiyat fışkırdığını belirten Milletvekili Garip, Malatya'nın şehir kültürü açısından vazgeçilmez tarafları olduğunu kaydetti.  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’ya Destan Şehri dediklerini anımsatarak, "Bu topraklarda dün Sadrettin Koneviler, İbni Arabiler, Niyazi Mısriler, Mevlanalar bu coğrafyada ilim irfan destanları yazmışlar. Danişment Gaziler ve Battalgaziler de kahramanlık destanları yazmışlar. Bizler de yerel yöneticiler olarak burada hizmet destanları yazmak durumundayız. Bizim en büyük projemiz olarak tabir ettiğimiz sosyal entegrasyon insanlığın kardeşliğin temeli üzerinde birlik ve beraberlik içerisinde olan Malatya paydası çerçevesi içerisinde Türkiye’nin gelecekteki hedefinde bütünleştirmek ülküsü içerisinde geleceğe istikbal açısından güvenle bakmamız gerekir” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
MalatyaZiyaretHizmetDestan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181