Öne Çıkanlar Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği Başkanı Bülent Bacıoğlu Kofçaz Belediyesi tabla çürüğü Edirne Bölge Müdürlüğü Köye dönüş

Manisa'da eğitim birimlerine ziyaret

MANİSA (İGFA)- Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Ahmetli ve Salihli ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi eğitim birimlerini ziyaret etti. AB ve Dış İlişkiler Şube Müdürü Özlem Karaca, Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Nilhan Kılınç ve Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı’nın da eşlik ettiği ziyaretlerde çocuk kültür ve sanat merkezi ile MABEM’leri ziyaret eden Daire Başkanı Özcan, birim sorumluları ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Ziyaretlerde yapılması planlanan projelerle ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde eğitim faaliyetleri titizlik ve hassasiyetle yürüttüklerini belirten Dairesi Başkan Özcan, “Bu kapsamda sık sık ilimiz genelinde eğitim birimlerimizi ziyaret ederek, varsa eksiklikleri yerinde tespit ediyor ve bunlara anında çözüm üretiyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi gelecek planlamalarına güvenle hazırlamak için eğitim hizmetlerimizi ilk günkü hassasiyet ve titizlikle yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:
MABEMEğitimZiyaret

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner211

banner76

banner181