Öne Çıkanlar Samsun Bilecik Tekirdağ Yangın Çanakkale

Özen: Bize her yer Trabzon

İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen Uluslararası Fuar Merkezi'nde Trabzonluların Tanıtım Günü'ne katıldı. Buradaki stantları tek tek dolaşan Özen Karadenizlilerle fıkra gibi bir gün geçirdi.

KAPORTA KARADENİZ, MEMLEKET BALKANLAR

Karadenizlilerle yaşadığı anıları anlatarak samimi bir ortam oluşturan Özen kimi zaman da yaptığı esprilerle Karadenizlileri gülmekten kırdı geçirdi. Karadenizlilerin de kendisine esprilerle muamele etmesi fuar alanında hoş görüntüler oluşturdu.

Uğradığı stantlardan birinde "Senin memleket de bizim oralar heralde, bizimkilere benziyorsun" sorusuyla karşılaşan Özen "Aslen Balkan muhaciriyiz, ama kaportanın Karadeniz olduğunu söylüyorlar." diye cevap verince gülüşmeler yaşandı.

Özen'in bu esprisinden sonra "Sen yine de bir araştır. Senin dedeler Karadeniz'den gitmiştir Balkanlar'a" cevabını alan Özen de kendini gülmekten alamadı.

BİZE HER YER TRABZON

Fuar alanında Trabzonlularla samimi görüntüler de veren Özen gençlerle karşılaşınca ilginç bir anısından bahsetti:

"Geçtiğimiz yıllarda ailecek Karadeniz turu yaparak oradan da Gürcistan'a geçmiştik. Tabi ilk defa gittiğimiz, oranın turisti olduğumuz için bir yerlerde kaybolduk. Ben de bir Türk vatandaşımızı bulayım da kendisine gideceğimiz yeri sorayım, yolumuzu bulalım diye etrafıma bakınırken uzakta arkası dönük bir Trabzonspor formalı vatandaş gördüm. Yanına yaklaşıp hemşerim buraya nasıl gideceğiz diye sorunca bir baktım ki adam Gürcü'ymüş. Meğer bizimkiler Gürcistan'daki adama bile Trabzon forması giydirmişler. Orada anladım, hakkaten bize her yer Trabzon." diyerek gençlerle şakalaştı. Yerel seçimlerde gençlerin desteğini de isteyen Özen oy sözü alarak gezisine devam ett


Anahtar Kelimeler:
Ahmet Özen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner196

banner76

banner181