Öne Çıkanlar Yalova Bilecik Çanakkale Yangın operasyon

Türk medyası AK Parti’yi bekliyor

ANKARA (İGFA)- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, yayımlanan Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle basına verilen ilan desteğiyle ilgili uygulanan tasarruf tedbirlerine yönelik gelen eleştirilerin yarın gerçekleştirilecek MYK’da ele alınacağını ilk kez İGF heyetine söyledi.

Türkiye genelinde on binlerce medya kuruluşu da AK Parti MYK’ya gözünü çevirdi. Borçlara getirilen esneklikten faydalanamayan medya sektörü, belediyelerin kurumlara verdiği desteğin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kısıtlama tedbirleri çerçevesinde yasaklanmasıyla basın camiası da en büyük doping araçlarından birisini kaybetti.

Yükselen eleştiri ve tepki seslerin artmasıyla birlikle iktidar mensupları konuya duyarsız kalmadı ve süreci Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Merkez Yönetim Kurulu toplantısında masaya yatıracak. Kararın yeniden gözden geçirilmesini isteyen basın sektörü, yeni tip Koronavirüs’ün hızını yavaşlatmasının ardından yaşadığı toparlanma evresinde ciddi bir moral arıyor.

On binlerce medya mensubu AK Parti grup toplantısının ardından bir araya gelecek MYK toplantısından çıkacak olumlu sonucu iple çekiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner76

banner181