Öne Çıkanlar Bilecik Bursa Kocaeli Futbol ziyaret

Ahmet Hakan'dan 3 AK Partiliye sert sözler

Ahmet Hakan'dan Burhan Kuzu, Şamil Tayyar ve Metin Külünk için sert sözler

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Muharrem İnce'nin FOX TV'de katıldığı programda söylediği sözleri eleştiren AK Partili 3 isme tepki gösterdi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, FOX TV'de katıldığı programda, “Erdoğan seçimi kaybederse gitmezmiş... Ne diyorsunuz?” sorusuna, “Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek.” yanıtını verdi. İnce'nin bu sözlerine, AK Partili isimlerden tepki geldi. İnce'nin bu sözleri ile "suikast" imasında bulunduğunu iddia eden Burhan Kuzu, Şamil Tayyar ve Metin Külünk'e Ahmet Hakan'dan tepki geldi.

Konuyu bugünkü "Yok artık Burhan Kuzu! Yok artık Şamil Tayyar! Yok artık Metin Külünk!" başlıklı yazısı ile gündeme taşıyan Hakan, şunları söyledi:

"Öküzün altında bile buzağı aranır da bu cümlenin altında aranmaz! O kadar net yani. Yok artık Burhan Kuzu Yok artık Şamil Tayyar Yok artık Metin Külünk. Ama gelin görün ki... Burhan Kuzu’dan Metin Külünk’e, Metin Külünk’ten Şamil Tayyar’a kadar... İktidarın anlı şanlı birçok ismi, bu cümlenin altında bile buzağı aradılar. Ve işin daha da vahimi aradıkları buzağıyı bulmayı da başardılar maşallah ki maşallah!

5afdf2990490ca2600b86bbf

Neymiş efendim...

Turgut Özal öldürülmüşmüş...
Muharrem İnce, o cinayete gönderme yapıyormuş...
Erdoğan’a “öldürülecek” imasında bulunuyormuş...
Falan fıstık.

Ey Burhan Kuzu!
Ey Metin Külünk!
Ey Şamil Tayyar!

Bu yaptığınızla...

“Ey ahali! Muharrem İnce’nin hiçbir açığı yok! O kadar ki... Öküz altında buzağı aramak zorunda kaldık” demiş gibi oldunuz.

Yani resmen ve alenen Muharrem İnce’ye çalıştınız.

Reis’e çaktırmadan ihanet eden “gizli Muharrem İnce’ci” misiniz nesiniz, anlamadım ki?"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner125

banner77

banner98

banner76