Gebze MEDAR Hastanesine yeni Hekimler

Konu ile ilgili bilgi veren Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan bünyelerine katılan yeni hekimlerin Medar Hastanesi ‘nin gücüne güç kattığını belirtti.

Doğan yaptığı açıklamada : En büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan, İstanbul’a 20 ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır.Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı , ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkanlar ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır. Bu doğrultuda hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz , bizim için ‘’ Sağlığınız El üstünde ‘’ .

Gece 24. 00 ‘ e kadar hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , İç Hastalıkları polikliniklerimizle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz. Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz. ‘’diye konuştu.

MEDAR HASTANESİ GEBZE BÜNYESİNE YENİ KATILAN DOKTORLARIN KISA ÖZGEÇMİŞLERİ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi Uzm.Dr. Metin Biçer

1993 yılı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm.Dr. Metin Biçer ,1995-2001 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk sağlığı ve Hastalıkları ABD ‘ de uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2001 yılından bu yana çeşitli özel hastanelerde görev yapan hekimimiz 2020 Ocak ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze ‘ de hasta kabul etmektedir.

İlgi alanları: Yenidoğan Yoğun Bakım, Pediatrik Beslenme ve Metabolizma , Pediatrik Hematolojidir.

.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimi Uzm.Dr. Özgür Taşpınar :

2006 yılı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Uzm.Dr. Özgür Taşpınar 2007-2011 yılları arasında Trakya Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ABD ‘ de uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

2007 Yılından bu yana çeşitli kamu hastaneleri ve özel hastanelerde görev yapan hekimimiz 2020 Ocak ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze ‘ de hasta kabul etmektedir.

Uzmanlık alanları ; Romatizmal hastalıklar Nörolojik rehabilitasyon ,Osteoporoz ,Ortopedik rehabilitasyon ,Fibromiyalji Bel fıtığı, Boyun fıtığı, Serebral palsi ,Hemiplejidir. Uzm.Dr. Özgür Taşpınar kupa terapi tedavilerini de uygulamaktadır.

Radyoloji Uzmanı ; Uzm.Dr. Vusala Garayeva

2014 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Uzm.Dr. Vusala Garayeva , 2014-2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Radyoloji bölümünde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Uzmanlık alanları ;

Radyoloji alanında ; Ultrasonografi ,Röntgen, Mamografi ,Doppler, BT, Manyetik Rezonans Görüntüleme dir.

Girişimsel Radyoloji alanında ise ;
Non-vasküler Girişimsel İşlemler , Tiroid Biyopsisi ,Meme Biyopsisi ,Karaciğer Biyopsisi Böbrek Biyopsisi ,Pankreas Biyopsisi ,Batın İçi Kitle Biyopsisi ,Yumuşak Doku Biyopsisi ,Batın İçi ve Plevral Sıvı Drenajı , Apse Drenajı gibi işlemlerdir.

İç Hastalıkları ( Dahiliye) Uzmanı ; Uzm.Dr. Kemal Lülecioğlu :

1984 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ nden mezun olan Uzm .Dr.Kemal Lülecioğlu ,1985-1991 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

1991 yılından bu yana çeşitli kamu hastanleri ve özel hastanelerde görev yapan hekimimiz 2020 Ocak ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’ de 18.00-24.00 arası hasta kabul etmektedir.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner146

banner182

banner198

banner76

banner181