banner230
Öne Çıkanlar Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Yenice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Petlas Motorsport okul güzelleştirme Yenice
banner231

AK Parti: "CHP'li Gemlik Belediyesi çok haklı"

BURSA (İGFA) - AK Parti Gemlik İlçe Başkanlığı, Bursa ziyaretinde vatandaşların güvenini kazanamadıklarını itiraf eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na en güzel yanıtın Gemlik’in CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından verildiğini öne sürdü. Geçtiğimiz günlerde seçim vaatleri olarak halka sunduğu projelerinde adım atılamaması üzerine sorulan sorulara ‘Bu iş bizim işimiz değil, Hükümetin işi’ diyerek verdiği cevapla topu taca atan Mehmet Uğur Sertaslan konusuna değinen İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit, Gemlik Belediye Başkanının halka hizmetin tek adresi olarak AK Parti belediyeciliğini ve AK Parti hükümetini gösterdiğini belirtti.

Mehmet Uğur Sertaslan’ın  itiraf gibi açıklamalarına değinen Başkan Yiğit, “Gemlik Halkı’na söz verilen Karsak Deresi düzenleme projesi için Büyükşehir’in işi deniyor. İskele Meydanı, deniz ulaşım hatları, Kurşunlu Sosyal Yaşam Merkezi gibi vizyoner projeler olarak açıklanan çalışmalar kağıt üzerinde kaldı ve hiç bir adım atılamıyor. Bursa’daki CHP’li ilçe belediyeleri ne yazık ki algı çalışmaları ile yönetiliyor. Büyükşehir Belediyemizce yapılan ya da proje olarak sunulan hizmetler sahipleniliyor ve verilen sözler, vaatlerde iş başa düştüğünde geri adım atılıyor. Bizler her zaman olduğu gibi güzel Bursamız için atılan her adımın, verilen, tutulan ya da tutulamayan her sözün takipçisiyiz. Bursamıza adına yakışır hizmetleri ancak AK Parti’nin hizmet anlayışının getirebileceğini tüm halkımız biliyor. Bu bilinç ve sorumlulukla çalışıyor ve Bursamıza dair her gelişmeyi yakından takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner221

banner146

banner182

banner76

banner181