Öne Çıkanlar Tekirdağ Yalova Sırt ayak izi 2018 Türkiye Pist Şampiyonası

Ömer Çelik’ten müzisyenlere destek açıklaması

Ömer Çelik’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:
 

MÜZİSYENLERE DESTEK

Çeşitli tedbirler alınıyor. Yeni bir normalleşme süreci yaşıyoruz. Çeşitli sektörlere desteklerimiz devam ediyor. Müzisyen arkadaşlarımıza seslerini duyduğumuzu bilmenizi isterim. Müzik susmasın sloganı ile destekler müzisyen arkadaşlarımıza ulaştırılıyor.

Bugün sanat susmasın, müzik susmasın projelerini parti olarak yakın bir şekilde takip ediyoruz. Destek olunacak listeleri müzik sendikaları karar veriyor. Daha fazlası için gayret ediyoruz. Şimdiye kadar 37 milyon TL destek sağlandı.
 

SAVUNMA SANAYİİNDEKİ GELİŞMELER

Türkiye’nin ilk uçak gemisinin yapımı devam ediyor. İlk uçak gemimizin yüzde 70’i yerli yapım olacak.
 

İHA VE SİHA’LARA YOĞUN TALEP VAR

Her gün uluslararası basında analizler yer alıyor. İHA ve SİHA’lara yoğun talep var. Ege’de, Akdeniz’de, Karadeniz’de gemimiz ile etkinlik sağlanacak. Aynı zamanda doğal afetlerde de kullanılabilecek. 200’e yakın firma katkı sağlıyor. Yakın zamanda tamamlanacak.
 

SIFIR ATIK PROJESİ’NE ÖDÜL

Emine Erdoğan hanımefendinin öncülüğünde birçok çevre projesi yürütülüyor. En önemlisi bu atık projesi ile ilgili olan mesele. Emine Erdoğan hanımefendiye BM tarafından ödül verildi. Türkiye’nin bu konuda öncülüğü takdir ediliyor.
 

MARMARA’DA ‘DENİZ SALYASI’

Son derece tedirgin edici ve tahammül edemeyeceğimiz bir kirliliğe işaret ediyor. Ortaya çıkan tablo radikal bir şekilde müdahale etmek gerektiğini gösteriyor. Çünkü bu atık yüzeyden temizlense bile tekrar tekrar ortaya çıkıyor. En yakından takip ettiğimiz meselelerden biridir.

İGFA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner146

banner182

banner76

banner181