Öne Çıkanlar AVM izmir büyükşehir Türk-Yunan sanal oyunlar leylek

Eğitimci-Yazar Ceylan’dan okuma ve yazmanın önemi üzerine söyleşiler


Cengiz Ceylan’ın söyleşileri, öğrencilerin okuma ve yazma konusundaki farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Proje kapsamında, öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak ve yazmanın kişisel gelişim üzerindeki olumlu etkilerini vurgulamak için çeşitli etkinlikler ve konuşmalar düzenlendi. Ceylan, söyleşilerinde okumanın bilgiye erişim ve eleştirel düşünme becerileri üzerindeki önemine dikkat çekti.

Son Söyleşiler 4-5 Haziran’da
Projenin son aşamasında, 4 ve 5 Haziran tarihlerinde Darıca’da iki lisede daha söyleşi yapacak olan Ceylan, bu etkinliklerin ardından projeyi tamamlayacak. Ceylan, söyleşilerde çekilen fotoğrafları ve detayları içeren bir raporu Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne sunmayı planlıyor.

Cengiz Ceylan, projeyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu proje ile binlerce öğrenciye okuma ve yazmanın önemini anlatma fırsatı buldum. Öğrencilerimizin ilgisi ve geri dönüşleri beni çok mutlu etti. Son iki söyleşimizle birlikte çalışmalarımızı tamamlayacağız. Bu süreçte emeği geçen tüm yetkililere ve katılım gösteren öğrencilere teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner266

banner263