Öne Çıkanlar esnaf Bursa Tabip Odası Ali Sağlık cami temel atma töreni gri pasaport

Özler Ticaret’ in Gebze SAMSUNG ICON mağaza açılışına büyük ilgi

Açılışa Samsung Electronics Türkiye Başkan ve CEO’su Jeff Jo, CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Kayhan Özler ve Serkan Özler ile çok sayıda davetli katıldı. Açılışta ilk olarak konuşan Samsung Electronics Türkiye Başkan ve CEO’su Jeff Jo, “Gebze’deki mağazamızın açılışını yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimize ulaştığımız her noktayı çok önemsiyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin ilk deneyim mağazası sayesinde, tüketicilerimiz farklı ürün gruplarımızı ve yenilikçi teknolojilerimizi deneyimleme imkanına sahip olacak.  Perakende yatırımlarımızı önemsiyoruz ve bu alanda yeni yatırımlarımıza devam etmeye kararlıyız” dedi.

NAİL ÇİLER :BÖLGEMİZE BİR YATIRIM SÖZÜ ALMAK İSTİYORUM

CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler de yaptığı konuşmada, “Özler Kardeşleri bu mağazasının açmalarından dolayı tebrik ediyorum. Merkez Bankası’nın bile zarar ettiği bu şartlarda bu işyerini açmak büyük cesaret ister. Büyük bir alkış istiyorum. Bütün ticaret erbabı büyük sıkıntı yaşıyor” diye konuştu. Son olarak konuşan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, “Bugünkü açılışımız çok değerli çalışma arkadaşımızın mağazasının açılışında bulunmaktan büyük bir gurur duyuyorum. En başta büyük bir istihdam sağlayacak. Sayın Samsung Electronics Türkiye Başkan ve CEO’su Jeff Jo’dan bir istekte bulunmak istiyorum. Sizim ürünleri Gebze’mizde tanıştıracağız. O nedenle bölgemize bir yatırım sözü almak istiyorum” dedi.

HAYATI KOLAYLAŞTIRMA BİÇİMLERi

Samsung’un Gebze’de açılan 600 metrekarelik dev mağazası, tüm ürün gruplarını ve farklı ürün deneyim alanlarında Samsung imzalı yeni cihaz teknolojilerini tüketicilerle buluşturacak. Tüketiciler geniş ve ferah Gebze mağazasında Samsung’un son dönemde tanıttığı AI entegrasyonları ve güçlü bağlantı ve evde yaşam özellikleriyle öne çıkan 2024 TV ve Bespoke Beyaz Eşya ürün serileriyle ve Galaxy S24 Serisi başta olmak üzere Samsung’un en yeni mobil teknolojileriyle tanışma olanağı bulacak. Ziyaretçiler, mağazanın ikinci katında yer alan deneyim bölümünde, AI teknolojilerinin evde ve mobil cihazlarda hayatı kolaylaştırma biçimlerini keşfedebilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner266

banner263