Öne Çıkanlar uzman Küçükyalı Karacabey longozu Bursa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu Balıkesir AK Parti İl Başkanlığı

Beylikdüzü'nde Başkan Çalık'tan 14 Mart ziyaretleri

İstanbul'da Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.İSTANBUL (İGFA) - Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sağlık çalışanlarının yaşadığı her türlü zorluğa rağmen özveriyle çalıştıklarını dile getirdi.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi ziyareti sırasında Başhekim Uzm. Dr. Erdin Kalyonculuğu ile de makamında bir araya gelen  Başkan Çalık, daha sonra tüm doktor ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramlarını tek tek kutladı.

Sağlık çalışanlarının oldukça zor bir işi üstlendiklerini ifade eden Başkan Çalık, “Sağlıkta şiddetin son bulmasını ve çalışma şartlarınızın bir an önce iyileştirilmesini diliyorum. Bu vesileyle birbirinden kıymetli tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Çok yoğun ve cansiperane çalışıyorsunuz.Emeklerinize sağlık, iyi ki varsınız” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner266

banner269

banner263

banner268