Öne Çıkanlar Sünnet 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Adana Cumhuriyet Başsavcılığı IBSA Erdinç Başaran
banner246

Kütahya'da tarımsal fuarla 12'nci buluşma

Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 12. kez kapılarını açtı.KÜTAHYA (İGFA) - Kütahya Belediyesi Fuar alanında12. kez kapılarını açan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nın açılışında konuşan Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, fuarın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Vekili Damcı, Kütahya Belediyesi olarak tarımla uğraşan vatandaşlarımıza elimizden gelen desteği sağlamaya gayret ettiklerini belirterek, "Özellikle tarımsal sulamada yüzde 25 gibi bir indirim gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra köyden mahalleye dönüşen 27 mahallemizde ikamet eden çiftçi kardeşlerimize yaklaşık bir ay önce yem bitkisi tohumu dağıttık. Ayrıca Geven bölgesinde 51 santigrata ulaşan bir sıcak su kuyusunu açtık. Söz konusu bölgeyi sera bölgesi ilan etme yönündeki çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızın ve Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Tören sonrasında Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, protokol üyeleriyle birlikte Tarım Fuarını gezerek firmaların yetkililerinden ürünleri hakkında bilgi alarak katılımcı firmalara hayırlı bol kazançlar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner207

banner146

banner208